Квитки на автобусКиїв - Харків

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotua_ua-51adfe76d35b152fd97bea9abfcdff5d.svg

Розклад автобусів Київ — Харків на 17 вересня

__:__
______
__:__
______
________
__:__
______
__:__
______
________
__:__
______
__:__
______
________
__:__
______
__:__
______
________
Популярні рейси
З міста Київ
У місто Київ

Автобус Київ – Харків

Автобус Київ – Харків – один з найшвидших способів дістатися до Першої столиці України. Але на відміну від того ж експреса, який їде 6 годин, автобус обійдеться вам дешевше і всього за 7 годин довезе вас до пункту призначення.

Дивіться актуальний розклад автобусів Київ – Харків на Busfor.ua

У полі пошуку рейсів виберіть бажану дату поїздки, і система покаже вам наші автобуси Київ – Харків на обрану дату. Ви побачите всі пропозиції від перевізників, ціни, моделі транспорту, час у дорозі та маршрут під кожен автобус Київ – Харків. Розклад можна сортувати за часом відправлення і за вартістю проїзду. Якщо ви хочете швидко та економно подолати відстань Київ – Харків, розклад автобусів дає змогу швидко вибрати оптимальний варіант.

Бронюйте безкоштовно місця на автобус Київ – Харків (ціна вказана тільки за квиток)

Вибрали напрямок Київ – Харків, автобус, розклад переглянуто – тепер можна переходити до бронювання місць в салоні автобуса. На сайті Busfor.ua бронь абсолютно безкоштовна. Перевізник встановлює обмеження – час, за який вам необхідно викупити квиток. Як правило, це дві-три доби.

Квиток на «Київ – Харків» (автобус): ціна в системі вказана без комісій – не переплачуйте за проїзд!

Після бронювання потрібно оплатити квитки на автобус Київ – Харків найбільш зручним для вас способом: одразу на сайті за допомогою карти банку через захищений еквайринг, або готівкою. Готівковий розрахунок можна здійснити у касі будь-якого банку (треба вказати реквізити, які ви отримали при бронюванні) або у найближчому відділенні “Укрпошти”.

Надійність поїздки «Київ - Харків»: автобуси перевізників ми перевіряємо особисто

Ми перевіряємо транспортний ресурс кожного перевізника, перш ніж укладати з ним договір. Всі пасажири, які купили квитки на сайті Busfor.ua застраховані. Більш детальну інформацію ви можете отримати, зателефонувавши до нашої цілодобової служби підтримки.