Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусОдеса - Білгород-Дністровський

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Одеса — Білгород-Дністровський

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Одеса — Білгород-Дністровський на 2024 рік

Популярні рейси
З міста Одеса
У місто Одеса

Автобус Одеса – Білгород-Дністровський

З Одеси до Білгород-Дністровського автобуси та маршрутки доїжджають за 2,5 години. На нашому сайті ви знайдете детальний розклад руху рейсів, що курсують між містами України та інших європейських держав. Перевізники, з якими ми співпрацюємо, надають актуальні дані про графік руху автобуса, маршрут слідування та ціни на квитки. Щоб фіксувати враження реальних пасажирів, ми створили систему рейтингів Басфор.

Рейтинги рейсів

Поряд із рейсами у розкладі руху, окрім вартості квитків Одеса - Білгород-Дністровський, ви можете побачити оцінку за 5-бальною шкалою. Це рейтинг, що формується на основі оцінок реальних пасажирів, які вже здійснили поїздку автобусом Одеса - Білгород-Дністровський. Оцінити рейс можна після здійснення поїздки. Ми надішлемо на вашу електронну пошту анкету з 10 питаннями щодо подорожі. Загальний рейтинг формується за результатами відповідей та розділений на 4 категорії:

  • пунктуальність;
  • ввічливість екіпажу;
  • технічний стан транспортного засобу;
  • чистота в автобусі.

413 https://busfor.ua/автобуси/Одеса/Луцьк https://ibb.co/jnuYEf

Обласні центри Одеса та Луцьк розташовані на півдні та північному заході України. Міста розділяє відстань у майже 800 кілометрів. Автобуси та маршрутки щодня курсують у даному напрямку. Завдяки нашому сервісу ви знайдете зручні рейси за оптимальною ціною квитків та з високим рівнем обслуговування.

Купити білет з Одеси до Луцька через інтернет

Розклад руху та зручна система пошуку допоможуть вам за лічені хвилини знайти потрібний рейс та купити потрібну кількість квитків. Ви можете придбати білет не лише на власне ім’я, а й для своїх друзів, колег чи родичів. Достатньо лише вказати точні особисті дані пасажира (прізвище та ім’я). Для підтвердження купівлі білета Одеса - Луцьк необхідно ввести свій номер мобільного, на який надійде смс-повідомлення. Дані, вказані в процесі оформлення, будуть надруковані у квитку. На них водій звертатиме увагу посадці на рейс.

  • будьте уважні при заповненні даних і не робіть помилок;
  • вказуйте лише достовірну інформацію;
  • якщо виникають питання - звертайтесь до нашої цілодобової служби підтримки Басфор.