Мои билеты
Рус

Расписание автобусов Волочиск — Тернополь на 2019 год

10.03, 12.03, 14.03, 16.03, 18.03...
07:20
1 ч. 10 мин. в пути

Волочиск

Автостанция Волочиск, улица Независимости; дом 30

08:30

Тернополь

Автовокзал "Центральный", улица Анатолия Живова; дом 7

43грн
07:15
Волочиск
Автостанция Волочиск, улица Независимости; дом 30
07:35
Подволочиск
Автовокзал "Подволочиск", улица Тернопольская; дом 15 А
08:30
Тернополь
Автовокзал "Центральный", улица Анатолия Живова; дом 7
  • Дополнительно
  • Для посадки необходим распечатанный билет
  • Регулярный рейс
  • Перевозчик
  • "Смильский М.М."
  • VAN HOOL T9
Ежедневно
08:35
1 ч. 5 мин. в пути

Волочиск

Автостанция Волочиск, улица Независимости; дом 30

09:40

Тернополь

Автовокзал "Центральный", улица Анатолия Живова; дом 7

52грн
08:30
Волочиск
Автостанция Волочиск, улица Независимости; дом 30
08:45
Подволочиск
Автовокзал "Подволочиск", улица Тернопольская; дом 15 А
09:40
Тернополь
Автовокзал "Центральный", улица Анатолия Живова; дом 7
  • Дополнительно
  • Для посадки необходим распечатанный билет
  • Регулярный рейс
  • Перевозчик
  • "Авто-Эксперт" ЧП
  • Mercedes MYK (CB)
Ежедневно
18:05
1 ч. 5 мин. в пути

Волочиск

Автостанция Волочиск, улица Независимости; дом 30

19:10

Тернополь

Автовокзал "Центральный", улица Анатолия Живова; дом 7

52грн
18:00
Волочиск
Автостанция Волочиск, улица Независимости; дом 30
18:15
Подволочиск
Автовокзал "Подволочиск", улица Тернопольская; дом 15 А
19:10
Тернополь
Автовокзал "Центральный", улица Анатолия Живова; дом 7
  • Дополнительно
  • Для посадки необходим распечатанный билет
  • Регулярный рейс
  • Перевозчик
  • "Авто-Эксперт" ЧП
  • Mercedes MYK (CB)
22.02, 27.02, 01.03, 04.03, 08.03...
07:30
1 ч. 0 мин. в пути

Волочиск

Автостанция Волочиск, улица Независимости; дом 30

08:30

Тернополь

Автовокзал "Центральный", улица Анатолия Живова; дом 7

57грн
06:55
Волочиск
Автостанция Волочиск, улица Независимости; дом 30
08:30
Тернополь
Автовокзал "Центральный", улица Анатолия Живова; дом 7
  • Дополнительно
  • Для посадки необходим распечатанный билет
  • Регулярный рейс
  • Перевозчик
  • "Мустачко В. М." ФОП
  • NEOPLAN N116
Популярные рейсы
Скидки, розыгрыши и новости от Busfor

узнавайте новое и выигрывайте бесплатные поездки

Автобус Волочиск – Тернополь

Автобус Волочиськ ‒ Тернопіль, прямуючи з Хмельницької до обласного центру Тернопільської області, проїжджає 50 км. Тривалість прямих рейсів становить трохи більше 1 години. Рейси відбуваються щодня та у різний час. Всім, хто бажає заздалегідь придбати квиток на цей або будь-який інший напрямок, зробити це допоможе сервіс busfor.ua. На сайті міститься інформація про точний розклад руху автобусів, актуальні ціни на проїзні документи. Діють різноманітні акції та знижки.

Бронювання квитка

Зарезервувати квитки на автобус онлайн за допомогою комп’ютера або мобільного додатку можна всього за 5 хвилин. Для цього потрібно вказати у спеціальній формі, розміщеній на сайті, дату/час відправлення, рейс, ПІБ і контактні дані пасажира. Тепер проїзний документ на маршрутку, яка прямує з Волочиська до Тернополя, вважається заброньованим.

Способи оплати квитка

Існує 5 способів оплатити автобусні квитки, серед них покупцеві необхідно обрати найзручніший:

  • онлайн-переказ коштів з банківської картки безпосередньо на сайті;
  • готівковий платіж в офісах туристичної компанії «КИЙ АВІА»;
  • післяплата через відділення «Нової Пошти»;
  • переказ готівки у будь-якому банківському відділенні;
  • поповнення через термінали «БНК-24» чи «Тайм».