Мои билеты
Рус

Билеты на автобус

Львов - Глогов

от 703 грн, 16 нояб.

Расписание автобусов Львов — Глогов на 16 нояб.

17:30
18 нояб.
В пути 15 ч. 25 мин.

Львів

Зупинка Львів, вулиця Кузневича; будинок 2

07:55
19 нояб.

Глогув

Зупинка "АЗС "BP", вулиця Яна Коссака; будинок 2

850 грн
17:30
18 нояб.
Львів
Зупинка Львів, вулиця Кузневича; будинок 2
19:00
Корчова КПП (Польща/Україна)
00:55
Краків
01:55
Катовіце
02:35
Стшельце-Опольські
04:25
Ополе
05:25
Вроцлав
06:55
Лешно
07:55
19 нояб.
Глогув
Зупинка "АЗС "BP", вулиця Яна Коссака; будинок 2
  • Автобус
  • Mercedes Benz 0403
  • translation missing: ru.new.SegmentOptions.title
  • Регулярный рейс
  • translation missing: ru.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: ru.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
18 нояб.
В пути 14 ч. 09 мин.

Львів

Автовокзал "Центральний", вулиця Стрийська; будинок 109

11:39
19 нояб.

Глогув

Зупинка (навпроти залізничного вокзалу), площа 1000-ліття; будинок 1

704 грн
22:30
18 нояб.
Львів
Автовокзал "Центральний", вулиця Стрийська; будинок 109
00:00
Краковець КПП (Україна/Польща)
03:59
Кельце
05:49
Петркув-Трибунальський
06:59
Серадз
07:49
Каліш
08:19
Острув-Великопольський
08:54
Кротошин
09:25
Яроцин
10:14
Гостинь
10:49
Лешно
11:39
19 нояб.
Глогув
Зупинка (навпроти залізничного вокзалу), площа 1000-ліття; будинок 1
  • Автобус
  • Bova Futura
  • translation missing: ru.new.SegmentOptions.title
  • Регулярный рейс
  • translation missing: ru.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: ru.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Популярные рейсы
Из города Львов
В город Глогов
В город Львов