Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусІвано-Франківськ - Одеса

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Івано-Франківськ — Одеса

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Івано-Франківськ — Одеса на 2024 рік

Популярні рейси
У місто Одеса
З міста Одеса

Автобус Івано-Франківськ – Одеса

Ви збираєтеся в поїздку за маршрутом Івано-Франківськ – Одеса? Тоді сервіс busfor.ua допоможе вам у виборі рейсу та підкаже, як максимально зберегти час в процесі придбання квитка. Наш сайт з продажу автобусних квитків містить актуальну інформацію, що стосується цін і розкладу руху автобусів Івано-Франківськ – Одеса. Ми відповідально ставимося до своєї роботи і ретельно оновлюємо сторінки сайту, згідно до внесення змін компаніями-перевізниками.

Оформлення квитка:

  • Зайдіть на головну сторінку сайту «Басфор.юа» та заповніть порожні поля станцій відправлення та прибуття - Івано-Франківськ – Одеса, дату поїздки та кількість пасажирів;
  • Натиснувши пункт «Розклад і ціни», оберіть рейс, який відповідатиме часу бажаного від’їзду/прибуття;
  • Заповніть форму замовлення, вказуючи прізвища та імена майбутніх пасажирів автобуса Івано-Франківськ – Одеса, номера мобільних телефонів та перейдіть до оплати.
  • Одним із запропонованих способів оплатіть вартість замовлених квитків.

Якщо вас хвилює питання чи можна повернути квиток, то знайте, можна.

Повернення квитка – це такий же простий і швидкий процес, як і його придбання. Зверніться до служби підтримки та згідно до постанови КМУ «Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» вам будуть повернуті кошти за квиток, придбаний на автобус Івано-Франківськ – Одеса компанією-перевізником.