Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусЛьвів - Івано-Франківськ

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Львів — Івано-Франківськ

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Львів — Івано-Франківськ на 2024 рік

Популярні рейси
З міста Львів
У місто Львів

Автобус Львів – Івано-Франківськ

Івано-Франківськ - красиве і самобутнє місто. Воно користується популярністю у туристів. Навіть мешканці такого відомого історичного центру, як Львів намагаються відвідати це казкове місто, вирушаючи у подорож автобусом Львів – Івано-Франківськ.

Даний маршрут становить інтерес і для пасажирів, які повертаються з-за кордону. З більшості міст Польщі та багатьох населених пунктів Європи автобуси прибувають до Львова, де можна пересісти на внутрішні рейси.

Все це говорить про те, що сотні пасажирів щодня намагаються купити квиток на автобус. Найзручніше це зробити через інтернет-ресурс busfor.ua. Онлайн бронювання квитків - найшвидший та найменш витратний за часом і грошима спосіб. Отже, якщо вам необхідно придбати квитки на рейс Львів – Івано-Франківськ, зробіть це разом з Busfor.

Обираємо рейс

Перед бронюванням квитків ретельно ознайомтесь з розкладом руху автобусів та оберіть потрібний рейс. Зробити це на busfor.ua можна двома шляхами:

За допомогою розділу „Розклад”:

  • оберіть з алфавітного переліку країну, місто і вкажіть станцію відправлення. Система запропонує список рейсів по даному автовокзалу;
  • знайдіть серед списку розклад автобусів Львів – Івано-Франківськ;
  • натисніть кнопку „Обрати”, вкажіть дату поїздки. Перед вами з’являться усі варіанти руху автобусів;
  • оберіть станцію прибуття і зручний час відправлення автобусу.

За допомогою пошукової форми наведеної на головній сторінці:

  • введіть у форму назви міст відправлення та прибуття, дату подорожі та кількість пасажирів;
  • якщо цікавлять тільки прямі рейси, зробіть примітку у спеціально відведеному віконці;
  • ознайомтесь із запропонованим розкладом автобусів Львів – Івано-Франківськ та оберіть потрібний.

Бронюємо квитки

Перед здійсненням бронювання, зверніть увагу на ціну квитка за обраним рейсом. Вартість може сильно відрізнятися в залежності від тривалості поїздки, типу автобуса та інше. Крім того, Busfor проводить різноманітні акції, завдяки яким можна придбати квитки на автобус Львів – Івано-Франківськ за нижчою ціною.

Отже, ви вже обрали підхожий рейс з розкладу автобусів, і ціна вас цілком влаштовує, тоді переходьте до наступного кроку - замовлення квитків. Там де це передбачено перевізником, вам буде запропоновано самостійно обрати вільні місця у салоні автобуса. У іншому випадку, система одразу направить вас на сторінку резервування квитків. Заповніть бланк замовлення і перейдіть до сплати вартості квитків.

Вusfor пропонує більш ніж 20 000 автобусних маршрутів. Тому ми впевнені, що з нашою допомогою, ви завжди знайдете потрібний вам рейс Львів – Івано-Франківськ серед існуючого розкладу руху автобусів.