Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусКиїв - Вроцлав

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Київ — Вроцлав

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Київ — Вроцлав на 2024 рік

Популярні рейси
З міста Київ
У місто Вроцлав
У місто Київ
З міста Вроцлав

Автобус Київ – Вроцлав

Якщо авіаквиток здається занадто сильним ударом по бюджету, а добиратися двома потягами через Львів є занадто виснажливим заняттям, то ми рекомендуємо спробувати недорогий автобусний рейс Київ – Вроцлав без пересадок. В автобусі, обладнаному для тривалих міжнародних переїздів, ви доїдете до пункту призначення менш ніж за добу.

Оскільки в напрямку Київ – Вроцлав автобус – це найекономніший, і тому найпопулярніший транспорт, радимо забронювати місце серед пасажирів оптимального для вас рейсу Київ – Вроцлав заздалегідь. Тим більше, що за допомогою busfor.ua це так просто зробити!

Підберіть зручний рейс

Знайдіть своє місце на автобус Київ – Вроцлав. Розклад автобусних рейсів на зазначений день відкриється, як тільки ви задасте в електронному календарі дату.

Безкоштовно забронюйте квиток

Зробіть вибір між рейсами Київ – Вроцлав. Автобус, ціна і час відправлення якого вас влаштовує, повинен бути підтверджений натисканням на кнопку «Вибрати». Вказавши номер телефону і дані для бронювання, ви отримаєте sms з підтвердженням бронювання. Вся інформація про нього з’явиться і в розділі «Мої квитки» на сайті.

Вчасно внесіть оплату за квиток

Для кожного бронювання на маршруті «Київ – Вроцлав» діє термін для оплати, який призначає безпосередньо перевізник.

У вас є вибір: сплатити електронним способом безпосередньо на сайті (система спише вартість квитків з вашого рахунку за номером банківської картки і відправить вам квиток) або готівкою (в нашому Центрі обслуговування клієнтів, де вам видадуть квитки на руки).