logo
Служба підтримки
Укр

Про компанію Busfor

Перший онлайн-сервіс, що напряму поєднує пасажирів та автобусних перевізників.

Наша мета

Busfor прагне надавати своїм клієнтам простий і зручний сервіс для пошуку та придбання дешевих квитків на автобуси. В режимі онлайн наші користувачі можуть переглядати всі доступні варіанти поїздки та легко оплачувати квитки банківською карткою на сервісі Busfor, готівкою кур’єру або у відділеннях «Нова Пошта», у терміналах або касах партнерів.

Наші технології

Busfor працює на базі власної розробки - технології GDS. Це інноваційна система дистрибуції та продажу автобусних квитків. Перевізники успішно використовують нашу технологію, щоб оперативно розміщувати вільні місця на своїх автобусних рейсах для продажу клієнтам онлайн. До GDS також підключені автовокзали та автостанції, що зацікавлені у підвищенні якості своїх послуг, надаючи пасажирам можливість купувати автобусні квитки онлайн на сервісі Busfor.

Наші ціни

Ціни на квитки, зазвичай, встановлюють самі перевізники. Busfor завжди намагається надавати своїм клієнтам мінімальну вартість квитків за ціною, як на автовокзалі. В результатах пошуку відображаються автобусні рейси в різних цінових категоріях, серед яких клієнти можуть обрати найдешевший квиток.

Наш сервіс

Busfor не є перевізником, але ми докладаємо зусилля, щоб забезпечити максимальний комфорт під час поїздки та повагу до всіх наших клієнтів. Ми намагаємось взаємодіяти з перевізниками з питань якості обслуговування та пунктуальності, а також боремось за комфортну подорож для кожного нашого клієнта.

Місія Busfor

Ми прагнемо змінити ринок автобусних перевезень і привести його до європейських стандартів якості обслуговування пасажирів.

Контакти

Прийом пасажирів в офісі не здійснюється

З питань придбання, обміну та повернення квитків, будь ласка, звертайтесь до служби підтримки.