Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусКиїв - Косів

Зворотній напрямок:

Автобуси Косів – Київ

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Київ — Косів

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Київ — Косів на 2024 рік

Популярні рейси
З міста Київ
У місто Київ

Автобус Київ – Косів

Відстань 602 кілометри з Києва до Косова автобуси та маршрутки долають у середньому за 13,5 години. Мандрівка до відомої столиці гуцульської культури та найбільшого сувенірного ринку Карпат стане набагато комфортнішою, якщо заздалегідь купити квитки на автобус за допомогою онлайн-сервісу продажу квитків Busfor.

Цілодобовий сучасний сервіс

Інформація для пасажирів доступна 7 днів на тиждень, без вихідних та святкових днів, з усіх пристроїв, що мають підключення до мережі інтернет. Для власників смартфонів на платформах iOS та Android створено спеціальний безкоштовний мобільний додаток.

Розклад руху автобусів за маршрутом «Київ – Косів» дозволяє порівняти вартість білетів, тривалість рейсів, час та місце відправлення та прибуття автобусів, марки транспортних засобів перевізників.

Рейтинг Busfor

Для зручності обрання вами якісного рейсу ми запровадили власну систему оцінки сервісу перевезень. Наші пасажири, що вже скористалися рейсом, оцінюють подорож за чотирма критеріями: пунктуальність, стан транспортного засобу, чистота в салоні та ввічливість екіпажу.

Швидке оформлення квитків

Купити квитки на автобус «Київ – Косів» за найкращою ціною дуже легко. Після авторизації на сайті оберіть рейс та заповніть стандартну форму замовлення. Оплатіть квитки онлайн або готівкою в касі банку. Після підтвердження оплати система автоматично надсилає квитки на вашу електронну пошту.

Важливо! Водії не приймають електронні квитки, тому обов’язково роздрукуйте їх.