Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусКиїв - Лодзь

Зворотній напрямок:

Автобуси Лодзь – Київ

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Київ — Лодзь

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Київ — Лодзь на 2024 рік

Популярні рейси
З міста Київ
У місто Лодзь
У місто Київ
З міста Лодзь

Автобус Київ – Лодзь

Лодзь називають кінематографічною столицею Польщі. Тут зосереджена маса кіностудій, діє університет, який готує фахівців для кіноіндустрії, цій тематиці присвячено безліч музеїв. Якщо хочете побувати в Голлівуді, але на заокеанську поїздку ще не назбирали коштів, тоді купуйте квиток на автобус Київ - Лодзь і вирушайте в сусідню Польщу!

Переїзд в це дивовижне місто можна здійснити всього за 17 годин, які ви проведете в комфортабельному автобусі європейського рівня. Рейс Київ - Лодзь (автобус) обслуговують кращі перевізники, тому за комфортність поїздки можна не хвилюватися.

Автобуси Київ - Лодзь відповідають усім нормативним вимогам, тому й подорожувати в них більш ніж приємно! Де можна придбати квиток на такий сучасний вид транспорту? Багато мандрівників вже переконалися в тому, що проїзні документи найкраще купувати на сайті компанії БАСФОР.

За лічені хвилини ви дізнаєтеся актуальний розклад автобусів Київ - Лодзь, зможете порівняти ціни від різних перевізників, а також безкоштовно забронювати квитки. Оплатити замовлення так само просто, як і оформити його - для цього скористайтеся банківською картою або розрахуйтеся готівкою в нашому офісі або в банку.