Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусКиїв - Мелітополь

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Київ — Мелітополь

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Київ — Мелітополь на 2024 рік

Популярні рейси
З міста Київ
У місто Київ

Автобус Київ – Мелітополь

Місто Мелітополь Запорізької області знаходиться неподалік одного з найбільш таємничих місць України - Кам’яної Могили. Це природне формування з брил піщанику, де можна побачити написи та малюнки, залишені людьми за дві з половиною тисячі років до нашої ери. Поїздка з Києва до Мелітополя на автобусі або міжміській маршрутці займає приблизно 12 - 13 годин.

Купити квиток Київ - Мелітополь онлайн

На нашому сайті ви можете придбати білет на автобус Київ - Мелітополь, витративши на все лиш кілька хвилин. Ми спростили процедуру придбання квитків. Тепер це можна зробити і вдома з комп’ютера, і в будь-якій точці країни - за допомогою власного смартфона. Завантажте мобільний додаток Busfor. Це абсолютно безкоштовно. В додатку ви знайдете інформацію про:

  • актуальний розклад руху автобусів Київ - Мелітополь;
  • ціни на квитки;
  • деталі обраного вами маршруту;
  • марку автобуса, який здійснює перевезення.

Купуйте квиток, оплачуючи його з власної банківської картки одразу на сайті. І будьте певні - навіть якщо ціну на сайті буде змінено, вам не доведеться доплачувати різницю вартості. Для оплати банківською карткою можна використовувати системи LiqPay та Fondy. Вони забезпечують миттєвий переказ коштів.