Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусКиїв - Хмельницький

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Київ — Хмельницький

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Київ — Хмельницький на 2024 рік

Популярні рейси
З міста Київ
У місто Київ

Автобус Київ – Хмельницький

Завчасно забронюйте квитки на рейс Київ - Хмельницький (маршрутка), щоб спокійно збиратися в дорогу! Ми напряму співпрацюємо з перевізниками, так що ви можете бути впевнені в об’єктивності цін і в надійності наших послуг.

Вже багато хто переконався, що автобус Київ - Хмельницький - це зручний вид транспорту, а разом з тим, ще й недорогий! На дорогу ви витратите майже стільки ж часу, скільки і в поїзді, а на квиток - в рази менше.

Автобус Київ – Хмельницький: розклад автобусів на Busfor.ua

Не вірите? Задайте для пошуку параметри потрібного вам рейсу і перегляньте ціни на всі доступні автобуси. Вартість вказана без додаткових комісій.

Крім цього, розклад руху автобусів Київ - Хмельницький теж актуальний на даний момент, адже ці відомості ми отримуємо безпосередньо від перевізників.

Великою перевагою подібного виду транспорту є те, що рейси відправляються майже щогодини. У напрямку Київ - Хмельницький маршрутки відправляються з Центрального автовокзалу та автостанції «Київ» (вул. Петлюри). Це, практично центральна частина міста і сюди зручно добиратися як на таксі, так і на громадському транспорті.

З компанією БАСФОР покупка квитків стала простою і швидкою!