Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусЛуцьк - Варшава

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Луцьк — Варшава

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Луцьк — Варшава на 2024 рік

Популярні рейси
З міста Луцьк
У місто Варшава
У місто Луцьк
З міста Варшава

Автобус Луцьк – Варшава

Автобуси з України в Польщу на своєму шляху роблять зупинки у великих містах для додаткової посадки пасажирів, щоб задовольнити зростаючий попит перевезень на польський напрямок. Пасажири в таких містах можуть обирати з декількох прохідних в різний час рейсів. Так, за маршрутом «Луцьк - Варшава» автобус курсує не менше трьох разів на день: через Луцьк проходять рейси з Києва, Хмельницького, Одеси.

Якщо Варшава цікавить вас як потужний транспортний вузол для пересадки на інші європейські напрямки, то ви можете вибрати рейс так, щоб скоротити час до пересадки. Прохідні рейси мають свою специфіку: якщо ви хочете точно сісти на потрібний автобус Луцьк - Варшава, вам доведеться заздалегідь придбати квиток. Для цього не потрібно шукати автобусні каси - на нашому сайті ви запросто забронюєте, і вчасно оплатите квитки, в онлайн режимі. Вам знадобиться всього 2 хвилини, щоб оформити бронювання на рейс Луцьк - Варшава (автобус). Розклад на Busfor.ua ви знайте в будь-який час.

Щоб переглянути весь список рейсів на певну дату, просто вкажіть її - і на цій же сторінці з’явиться актуальний розклад руху автобусів.

Виберіть зі списку рейсів свій автобус Луцьк - Варшава, щоб перейти до бронювання. Вартість (від 430 гривень) залежить від рейсу і класу комфортабельності транспорту.

Щоб забронювати квитки, заповніть дані для оформлення. Порівняйте вказану інформацію з вашими документами (закордонним паспортом) - помилки бути не повинно. Вкажіть свій номер телефону, щоб ми могли надіслати вам підтвердження, також виберіть спосіб оплати. Оформлений і заброньований квиток можна сплатити до терміну, який встановлює перевізник- зазвичай це 2-3 дні.

Здійсніть до цього часу оплату будь-яким з можливих способів: банківською картою - на сайті; готівкою - в касі будь-якого банку, відділенні Укрпошти, в касах наших партнерів або, якщо це вас влаштовує, в Центрі обслуговування клієнтів busfor.ua (м.Київ). Електронний квиток стане доступним після оплати.

З усіма питаннями, які стосуються сервісу Басфор, звертайтеся в нашу службу підтримки.