Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусВінниця - Краків

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Вінниця — Краків

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Вінниця — Краків на 2024 рік

Популярні рейси
З міста Вінниця
У місто Вінниця

Автобус Вінниця – Краків

Жителям Вінниці пощастило з різноманітністю міжнародних рейсів, в тому числі в Польщу, особливо в місто Краків. Самий бюджетний транспорт на маршруті Вінниця – Краків - автобус, який курсує з Вінниці кілька разів на день. Справа в тому, що тут перетинаються схеми проїзду декількох регулярних рейсів: Київ - Познань, Херсон - Прага і Вінниця - Прага із зупинкою в Кракові. Тому ви можете без зусиль обрати зручний рейс і замовити квитки на автобус Вінниця - Краків на бажаний день. Єдине, про що слід пам’ятати, - краще заздалегідь придбати квитки, щоб гарантувати собі поїздку без проблем.

Покупка квитків на автобус Вінниця – Краків на busfor.ua проходить просто і швидко

Вибір рейсу Вінниця - Краків. Автобус (або кілька) на бажаний день знайдеться нашою системою пошуку, як тільки ви зазначите дату. Вся інформація, включаючи вартість, з’явиться на цій же сторінці.

Бронювання. Як і на інших рейсах, бронювання на рейс Вінниця - Краків на busfor.ua безкоштовне. Щоб оформити бронювання, потрібно заповнити відомості, необхідні для оформлення квитка. Це паспортні дані (латиницею, як вони написані в вашому закордонному паспорті). Перевірте правильність написання і вкажіть свій контактний номер, щоб отримати системне повідомлення з номером броні.

Вибір способу оплати. На оплату відводиться близько 3 днів (термін для конкретного рейсу вказує перевізник). Вам потрібно перерахувати кошти на наш рахунок за цей час, скориставшись звичним для вас способом: картою або готівкою. Для власників банківських карт доступна оплата на сайті. Інші клієнти можуть внести готівку в касах наших партнерів, через касу банку за реквізитами, або в нашому Центрі обслуговування клієнтів (м. Київ).

Електронний квиток. Система надсилає посилання на нього на вказаний вами номер, як тільки платіж буде проведений. Ми можемо також відправити його на ваш e - mail. Електронний квиток точно не загубиться - в будь-якому випадку ви зможете скачати його на сайті з розділу Мої квитки.

З усіх питань, будь ласка, звертайтеся нашу службу підтримки за вказаними номерами телефонів.