Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусЛьвів - Краків

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Львів — Краків

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Львів — Краків на 2024 рік

Популярні рейси
З міста Львів
У місто Львів

Автобус Львів – Краків

Краків – красиве місто в Польщі, друге за чисельністю населення місто після самої столиці. Сюди можна дістатися різними видами транспорту, але автобус – найекономніший з них. Тим більше, що міжнародні автобуси від Busfor комфортні та швидкі.

Не тільки туристична поїздка, але й ділове відрядження зі Львова до Кракова перетвориться на приємну подорож, якщо ви оберете автобус Львів – Краків від наших перевізників.

Купити квиток на автобус Львів – Краків можна за декілька хвилин на Busfor.ua

Звичайно, найшвидшим способом дістатися до Кракова є авіапереліт, але його вартість може налякати людину з середнім рівнем доходу. Львів – Краків (автобус) ціна якого в 10 разів нижча, ніж розцінки будь-якої авіакомпанії, безсумнівно виграє.

Наземний шлях займе трохи більше часу (до семи годин), ніж повітряний, але зате зекономлені кошти можна буде витратити на фірмове краківське пиво з сиропом.

Автобуси Львів – Краків за рівнем комфортності мало поступаються літаку. Тому, якщо у вас все ще стоїть питання, як дістатися до Кракова, ми рекомендуємо перевірений і сучасний транспорт – наш фірмовий автобус Львів – Краків. Ціна для одного пасажира коливається від 315 грн і вище, залежно від рівня комфорту транспортного засобу.

Як забронювати місце безкоштовно

З сервісом busfor.ua ви не тільки отримуєте повний і точний розклад руху автобусів Львів – Краків не відриваючись від комп’ютера, але і можете відразу зарезервувати місця на відповідний рейс Львів – Краків. Автобус, розклад і ціна якого вас найбільше задовольнить, обов’язково знайдеться на бажану дату.

Залишиться тільки підтвердити замовлення і обов’язково розрахуватись за нього до закінчення терміну, який встановив перевізник.

Як оплатити бронювання квитків

Ми приймаємо оплати як онлайн на сайті, так і через касу Центру обслуговування клієнтів (в м. Київ). Для системи електронної оплати підійде ваша платіжна картка від будь-якого банку, для каси – готівка або карта. Оплата на сайті проходить через захищену сторінку банківського еквайрингу.

Якщо виникли запитання

Скористайтеся послугами нашої цілодобової служби підтримки – вас проконсультують щодо будь-якого питання, яке стосується сервісу busfor.ua та рейсу Львів – Краків (автобус).

Ваш автобус до Кракова вже чекає на вас!