Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусЛьвів - Прага

Зворотній напрямок:

Автобуси Прага – Львів

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Львів — Прага

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Львів — Прага на 2024 рік

Популярні рейси
З міста Львів
У місто Прага
У місто Львів
З міста Прага

Автобус Львів – Прага

Вас чекає перше знайомство з Чехією, чи, можливо, ви хочете повернутися в цю чарівну країну? Комфортабельний автобус Львів - Прага підходить як для туристичної поїздки, так і для відрядження по невідкладним справах.

Щоденні рейси маршруту Львів - Прага, незважаючи на частоту відправлень, досить популярні, щоб сподіватися придбати квитки в останній момент. Пропонуємо вам забронювати квитки зараз - і на рейсі Львів- Прага (автобус) точно буде місце для вас!

Як обрати бажаний рейс

За напрямом Львів -Прага (автобус), ціна одного місця в якому обійдеться вам від 577 гривень, забезпечить комфортну поїздку при невеликій витраті власних коштів. Любителям особливого комфорту може підійти автобус Львів - Прага, ціна якого трохи вище інших відправлень: висока вартість означає більш високий клас салону. Обираючи рейс, звертайте увагу і на пункти посадки-висадки і на час відправлення. Автобуси Львів - Прага проводять у дорозі від 14 до 17 годин (залежно від схеми проїзду), і якщо головне завдання - економія часу, логічно вибрати найшвидший варіант. Щоб відкрити розклад руху автобусів Львів - Прага на busfor.ua, вкажіть потрібну дату. У нас прямі домовленості з перевізниками, тому вся інформація по рейсам, вартості, маркам транспорту - актуальна.

Ви можете сміливо забронювати та викупити свої квитки за заявленою вартістю. Комісії та будь-які доплати виключені: сервіс бронювання - на безкоштовній основі. У разі скасування поїздки ми гарантовано повертаємо витрачені гроші.

Щоб оформити бронь і покупку квитків, достатньо двох хвилин:

  • виберіть бажаний рейс;

  • внесіть дані про пасажира (щоб ми вказали їх на квитку) - квиток заброньовано;

  • оплатіть бронювання квитків будь-яким зручним способом: відразу на сайті (банківською картою на сайті) або трохи пізніше (треба вкластися в термін, відведений перевізником - вам його покаже наша система). Можна оплатити бронь готівкою за наданими реквізитами - у найближчому банку або в Центрі обслуговування клієнтів busfor.ua в Києві;

  • відразу після викупу броні ви отримаєте електронний квиток - його треба тільки роздрукувати перед посадкою в автобус.

Потрібна допомога? Які б питання у вас не виникли, на них дадуть відповіді наші співробітники - звертайтеся за контактами на сайті.