Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусРівне - Катовіце

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Рівне — Катовіце

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Рівне — Катовіце на 2024 рік

Популярні рейси
З міста Рівне
У місто Рівне

Автобус Рівне – Катовіце

Вам необхідно добратися в одне з найпопулярніших міст Польщі? Міжнародні автобуси від прямих перевізників регулярно відправляються по різних маршрутах з України в Польщу, що дозволить вам вибрати зручний варіант для своєї поїздки. На веб - ресурсі Busfor.ua ви завжди можете перевірити інформацію про рейс та дізнатися актуальний розклад автобусів Рівне - Катовіце.

Пасажирський маршрут Рівне - Катовіце (автобус) передбачає приблизно 900 км дороги, подолати які можна лише за 11 годин комфортабельної поїздки. Близько 79 % пасажирських перевезень за даним напрямком припадає саме на автобусні рейси.

Причиною є мінімальні витрати власного бюджету і найкоротший час шляху в порівнянні з власним автомобілем або залізничним транспортом.

У напрямку Рівне - Катовіце розклад автобусів включає інформацію про компанії, що надають послуги пасажирських перевезень. Дана компанія на свій розсуд встановлює умови для повернення квитків на автобус Рівне - Катовіце та вартість по конкретному рейсу. Рекомендуємо вам заздалегідь ознайомитися з інформацією, звернувшись до центру обслуговування пасажирів Busfor.