Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусЛьвів - Рівне

Зворотній напрямок:

Автобуси Рівне – Львів

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Львів — Рівне

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Львів — Рівне на 2024 рік

Популярні рейси
З міста Львів
У місто Рівне
У місто Львів
З міста Рівне

Автобус Львів - Рівне

Від міста Львів до міста Рівне ви можете доїхати на автобусі приблизно за 3,5-4 години, враховуючи, що відстань становить 211 км. Завдяки сервісу Басфор та його співпраці з багатьма автобусними компаніями-перевізниками поїздка до будь-якого міста пройде для вас швидко і комфортно.

Обравши на сайті busfor.ua рейс Львів - Рівне, ви дізнаєтеся не тільки про розклад руху, варіанти рейсів, але й про вартість квитків. У розділі «Деталі» знаходиться інформація про перевізника, а саме про:

  • ввічливість персоналу;
  • технічний стан автобуса;
  • пунктуальність;
  • чистоту в салоні.

Для вибору найзручнішого маршруту Львів - Рівне, зайдіть на сайт busfor.ua і виконайте такі дії:

  • впишіть в поле пошуку назви міст відправлення та прибуття;
  • оберіть дату;
  • вкажіть кількість пасажирів;
  • натисніть на вікно «Розклад та ціни».

За кілька секунд на екрані з’явиться розклад руху автобусів, з картою проїзду та цінами на квитки.

Знаючи розклад на автобус Львів - Рівне, ви спокійно можете планувати поїздку. Швидко знайти потрібний маршрут вам допоможе поле пошуку на головній сторінці сайту. Введіть назви міст, оберіть дату, вкажіть необхідну кількість квитків та переходьте до розділу «Розклад та ціни». Таким чином, через кілька секунд ви побачите розклад на автобус, який допоможе вам зорієнтуватися у тривалості поїздки та вартості квитків.

Зупинившись на оптимальному рейсі Львів - Рівне, розклад якого ви вже бачили, рухайтесь далі. Натискайте кнопку “Обрати” та вказуйте час відправлення та місце. Інформація щодо оплати та бронювання квитків доступні в розділі «Мої квитки».

Як повернути кошти за невикористаний квиток?

Практично кожен був у такій ситуації, коли потрібно повернути кошти за білет, який так і не було використано. На сайті busfor.ua розміщені контакти служби підтримки, до якої можна звернутися з цим питанням. Ви також можете прийти до центру обслуговування клієнтів, де вам допоможуть вирішити цю проблему.