Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусСтрий - Івано-Франківськ

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Стрий — Івано-Франківськ

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Стрий — Івано-Франківськ на 2024 рік

Популярні рейси
З міста Стрий
У місто Стрий

Автобус Стрий – Івано-Франківськ

105 кілометрів шляху від Стрия до Івано-Франківська автобуси та маршрутки долають приблизно за 2,5 години. Мальовничі краєвиди Прикарпаття надають цьому рейсу додаткової цікавинки. Забезпечити собі місце в салоні автобуса на потрібний день і час, без витрачання часу в черзі до каси автовокзалу, допоможе онлайн-сервіс продажу квитків Busfor.

Наш сервіс працює цілодобово без вихідних та святкових днів. Доступ до системи відкритий із будь-якого пристрою, що під’єднаний до мережі інтернет. Власники смартфонів на платформах iOS та Android користуються безкоштовним мобільним додатком Busfor.

Купити квитки на автобус «Стрий – Івано-Франківськ» за найкращою ціною в онлайн-режимі просто та швидко:

  1. Для керування вашими замовленнями створіть власний кабінет на сайті.
  2. Вивчіть розклад руху автобусів зі Стрия до Івано-Франківська, порівняйте вартість білетів, тривалість руху, перевізників. Оберіть зручний рейс за часом або місцем відправлення та прибуття автобуса.
  3. В онлайн-режимі заповніть стандартну форму замовлення квитків. До підтвердження замовлення перевірте правильність вказаних вами прізвищ пасажирів, дату і час відправлення автобуса.
  4. Оплатіть квитки: - одразу на сайті банківською карткою; - за реквізитами через онлайн-банкінг, термінали або касу банку; - післяплатою за умови замовлення послуги доставки квитків «Новою Поштою».
  5. Система автоматично формує квитки після підтвердження факту оплати та надсилає їх на зазначену вами електронну адресу. За умови оперативної роботи вашого банку квитки на автобус ви отримаєте протягом 3-5 хвилин після оплати.
  6. Обов’язково роздрукуйте квитки на паперовому носії, тому що водії не приймають електронних квитків.