Безкоштовна доставка автобусних квитків
по всій Україні

✔ Не потрібно роздруковувати квиток
✔ Оплата лише готівкою при отриманні квитків
Вперше в Україні Busfor.ua спільно з "Нова Пошта" запустив доставку автобусних квитків. Тепер ця послуга стає безкоштовною для клієнтів Басфор.
Busfor.ua
Безкоштовна доставка автобусних квитків від Busfor.ua
Вам не потрібно їхати на вокзал і стояти в черзі
Знаходьте і порівнюйте автобусні рейси з 20 000 варіантів від 5 000 перевізників. Обирайте квитки онлайн на Busfor.ua, і ми доставимо ваше замовлення безкоштовно в будь-яку точку України.
Вам не потрібно шукати принтер, щоб роздрукувати квиток
Ми підготуємо ваші квитки, безкоштовно доставимо їх у будь-яке відділення "Нова Пошта" або за будь-якого вказаною адресою. Отримайте квитки і готуйтеся до поїздки.
Вам не потрібно платити карткою - розрахунок готівкою при отриманні
Ніяких передоплат - забронюйте замовлення онлайн на Busfor.ua і вкажіть спосіб оплати «Доставка "Нова Пошта"». Через кілька днів ви отримаєте свій квиток у відділенні або кур'єрською доставкою. Оплатіть квиток готівкою при отриманні.
Умови безкоштовної доставки від Busfor.ua
1. Доставка квитків за допомогою сервісу "Нова Пошта" можлива тільки при бронюванні квитків на рейси, що відправляються через 2 дні і більше від дати оформлення замовлення. Якщо ви хочете купити квиток на завтрашній рейс, служба не встигне доставити вам квитки. В такому випадку оплатіть замовлення онлайн і роздрукуйте квитки на будь-якому принтері.

2. Щоб замовити квитки з безкоштовною доставкою, орієнтуйтеся на позначку «Безкоштовна доставка" Нова Пошта "» при виборі рейсів на потрібну вам дату. Якщо на рейсі немає такої позначки, значить, доставка на нього не поширюється. В такому разі оплатіть замовлення онлайн і роздрукуйте квитки на принтері.
Поділитися в соціальних мережах
Акція проходить з 01 серпня по 30 вересня 2017 року по всій території України (за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО).
Під участю у акцій розуміється придбання будь-якого квитка на сайті busfor.ua з одночасним замовленням сервісу доставки «Нова пошта».
Безкоштовна доставка квитків здійснюється тільки по квиткам придбаним в інтернеті, на рейси при виборі яких є опція оформити доставку за допомогою сервісу «Нова пошта». Безкоштовна доставка не може бути застосована до іншого прибраного квитка, у разі якщо така опція відсутня на сайті.
Повернення Квитка та комісія за повернення коштів здійснюється за рахунок Покупця.
ТОВ "І-Тревелс" залишає за собою право змінити умови акції та/або період її проведення. Детальніше про умови акції дізнавайтеся на сайті busfor.ua, за електронною поштою support@busfor.com або за телефоном +380 (44) 502-88-89 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора).
Made on
Tilda