Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусКаунас - Львів

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Каунас — Львів

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Каунас — Львів на 2024 рік

Популярні рейси
У місто Львів
У місто Каунас
З міста Львів

Автобус Каунас – Львів

Каунас - одне з найбільших литовських міст. Щоб доїхати з Каунаса до Львова, можна скористатися різними видами транспорту, та один з найкращих варіантів - щоденні рейси міжнародних автобусів. Сервіс Басфор - це можливість обрати кращі умови для подорожі та купити білет на автобус Каунас - Львів, за оптимальною ціною і лише за 5 хвилин.

Страхування від несподіваних витрат

Вартість кожного квитка, що можна купити на сайті Busfor, включає в себе страховку від нещасних випадків на весь маршрут слідування. Інші неприємні моменти, що можуть статися в дорозі, не є страховими випадками, і не входять до списку грошових компенсацій. Наш партнер, компанія VUSO, надає можливість страхування від непередбачуваних витрат у разі відміни рейсу Каунас - Львів перевізником. Вартість страховки дорівнює 5,1% від ціни білета. Водночас, грошова компенсація складає від 40 до 50%.

Актуальні інформація

Розклад руху на нашому сайті постійно оновлюється та містить в собі лише достовірні дані від перевізників. Якщо ви помітили відмінності щодо якихось рейсів, повідомте нам:

  • за номером телефону служби підтримки;
  • за допомогою спеціальної форми з «Особистого кабінету»;
  • через email: help@busfor.ua.