Busfor приєднується до BlaBlaCarТакий самий широкий вибір автобусних поїздок.Тепер доступний на BlaBlaCar
redirection-logo

Квитки на автобусЛьвів - Пшемисль

Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Львів — Пшемисль

Виїзд та прибуття за місцевим часом

Розклад автобусів Львів — Пшемисль на 2024 рік

Популярні рейси
З міста Львів
У місто Львів

Автобус Львів - Перемишль

Хочете провести вихідні у місті Перемишль (Польща)? Завдяки сервісу Басфор ви можете планувати поїздку у будь-яке місто України та Європи.

На сайті busfor.ua ви швидко знайдете рейс Львів - Перемишль та детальну інформацією про нього. Відстань між містами становить приблизно 111 км, автобус додає її в середньому за 3 години, враховуючи всі зупинки. Крім того, ви можете дізнатися наступну інформацію про рейс:

  • Розклад руху;
  • карту маршруту автобусу;
  • вартість квитків на автобус;
  • тривалість поїздки;
  • про перевізника.

Для того, щоб забронювати квиток на автобус Львів - Перемишль, вам потрібно мати комп’ютер або будь-який гаджет з доступом до інтернету. Зайдіть на сайт busfor.ua. Введіть назви міст у поле пошуку, вкажіть дату та кількість пасажирів у розділі «Розклад та ціни» та оберіть оптимальний рейс.

Як зарезервувати квиток дешевше?

Після того, як перед вашими очима на екрані з’явиться розклад руху автобусів Львів - Перемишль, ви можете вибрати оптимальний рейс. Після цього у розділі «Деталі» ви можете ознайомитися з інформацією про пунктуальність перевізника, ввічливість персоналу, чистоту в салоні та технічний стан автобуса. Визначилися з маршрутом? Значить час обирати місця в автобусі. Тільки після цього, ви можете забронювати або ж купити квиток, ціна якого вас влаштовує.

Щоб завжди знати зміни розкладу автобусів Львів - Перемишль, підпишіться на розсилку сайту і отримуйте усю інформацію першими!