Мої квитки
Служба підтримки
Питання і відповіді
Договір оферти
Блог
Про нас
Контакти
Перевізникам
Агентам
21.10.21161878

(Оновлено) Нові правила перевезень: що треба знати, подорожуючи з 21 жовтня

Нові правила перевезень: що треба знати, подорожуючи з 21 жовтня

Інформацію оновлено 29 квітня 2022 р.

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 травня 2022 року.

Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 31 травня 2022 року. Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №1236, якими визначено особливості дії карантину для боротьби із коронавірусною хворобою на час дії воєнного стану в Україні. Відповідне рішення ухвалили під час засідання Уряду 26 березня.

Згідно зі змінами, зелений, жовтий, помаранчевий та червоний рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи не застосовуються на період воєнного стану в Україні.

З приходом осінніх холодів частішають випадки ГРВІ, грипу та COVID-19. У зв’язку з цим, Кабінет Міністрів України затвердив зміни до правил пасажирських перевезень у період карантину.

Що зміниться?

З 21 жовтня обов’язковою вимогою для здійснення поїздок для водіїв та пасажирів будуть такі документи: - паперовий документ про повний курс вакцинації або отримання хоча б однієї дози вакцини; - онлайн-сертифікат про повну вакцинацію або документ про отримання хоча б однієї дози вакцини (з мобільного додатка “Дія”); - негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту (не більше 72 годин з моменту здачі тесту).

І водії, і пасажири повинні мати хоча б один документ зі списку. Визначені правила стосуються регіонів із “жовтим”, “помаранчевим” або “червоним” рівнем епіднебезпеки.

На які види транспорту розповсюджуються ці правила?

  • автомобільний транспорт на автобусних маршрутах
  • авіаційний транспорт
  • залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Чи є винятки?

Правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень, а також до пасажирів віком до 18 років.

Плануючи поїздки з 21 жовтня, зважайте на зазначені обмеження, щоб ваша подорож точно відбулася. Детальнішу інформацію можна знайти в оригіналі повідомлення від Кабміну.

Будьте здорові та подорожуйте безпечно!

Ми пропонуємо безкоштовні поради про вигідні подорожі по Україні і за кордон. Хочете їх отримувати?

Підпишіться на розсилку, щоб першим отримувати цікаві пропозиції, новини та знижки від BUSFOR

    
183193
підписники